Carl Einar Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): Kornhamnstorg, signerad och daterad Fredriksson -48, olja på duk, 41x33 cm

170583

2013-02-21