Egron Lundgren tillskriven

Egron Lundgren tillskriven
Egron Lundgren tillskriven
Egron Lundgren tillskriven
Egron Lundgren tillskriven

Klubbat för:

15 500 SEK

10 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875), tillskriven: Sydländsk flicka i folklig dräkt, olja på duk, 46x35,5 cm
Proveniens: Familjen Wenström, Småland, i arv till nuvarande ägare

Färgbortfall, krackeleringar

170593

2013-02-21