Pablo Picasso litografi
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PICASSO, Pablo (1887-1985): L´Ecuyère, 1960, signerad och daterad i trycket Picasso 21.4.60, litografi, upplaga 1 000, onumrerad, bladstorlek 55x69 cm, Litteratur: Bloch 999
Fuktskador utanför själva bladet
170598
2013-02-21