Maja Arnell oljemålning

Maja Arnell oljemålning
Maja Arnell oljemålning
Maja Arnell oljemålning
Maja Arnell oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNELL, Maj (1919-2005): "Föremål med vit ros", signerad MA, daterad a tergo -86, olja på duk, 67x63 cm

Några spikhål

170599

2013-02-21