Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNELL, Maj (1919-2005): "Föremål med vit ros", signerad MA, daterad a tergo -86, olja på duk, 67x63 cm
Några spikhål
170599
2013-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här