Åsa Magnusson oljemålning

Åsa Magnusson oljemålning
Åsa Magnusson oljemålning
Åsa Magnusson oljemålning
Åsa Magnusson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAGNUSSON, Åsa (samtida): "Blå vinranka", monogramsignerad, tillskriven och daterad a tergo Åsa Magnusson 1984, 90x105 cm

170600

2013-02-21