Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MAGNUSSON, Åsa (samtida): "Blå vinranka", monogramsignerad, tillskriven och daterad a tergo Åsa Magnusson 1984, 90x105 cm
170600
2013-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här