Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FINGERBORGAR, 2 st., 18 k guld, Göteborg 1860 resp. Conrad Thulin, Landskrona, 1800-tal, den senare i originaletui, total vikt ca 6,5 g
Bucklor
170614
2013-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här