Malcolm Morley litografi

Malcolm Morley litografi
Malcolm Morley litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MORLEY, Malcolm (född 1931): Utan titel, signerad Malcom Morley, numrerad 36/69, färglitografi, 60x90 cm

170639

2013-02-22