Kulo Green oljemålning

Kulo Green oljemålning
Kulo Green oljemålning
Kulo Green oljemålning
Kulo Green oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GREEN, Kulo (1913-1972):Landskap, signerad Kulo Green, olja på pannå, 103x120 cm

170647

2013-02-19