Puck Krumlinde pastell

Puck Krumlinde pastell
Puck Krumlinde pastell
Puck Krumlinde pastell
Puck Krumlinde pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRUMLINDE, Puck (1900-tal): Clown, signerad Puck Krumlinde, pastell, 47x37 cm

170650

2013-02-19