Dion Pears oljemålning

Dion Pears oljemålning
Dion Pears oljemålning
Dion Pears oljemålning
Dion Pears oljemålning
Dion Pears oljemålning
Dion Pears oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PEARS, Dion (1900-tal): French Grand Prix 1930, signerad Dion Pears, olja på duk, 61x91 cm

170654

2013-02-19