Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NYSTRÖM, Lennart (född 1944): Triptyk, signerad Lennart Nyström, 74/95, färglitografi, vardera 78x58 cm
170659
2013-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här