Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGTAPET, bemålad, 1800-tal, otydligt signerad och daterad 94, ca 130x67 cm
Lite färgbortfall
170670
2013-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här