Väggtapet bemålad

Väggtapet bemålad
Väggtapet bemålad
Väggtapet bemålad
Väggtapet bemålad
Väggtapet bemålad
Väggtapet bemålad

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTAPET, bemålad, 1800-tal, otydligt signerad och daterad 94, ca 130x67 cm

Lite färgbortfall

170670

2013-02-20