Oscar Hullgren olja

Oscar Hullgren olja
Oscar Hullgren olja
Oscar Hullgren olja
Oscar Hullgren olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HULLGREN, Oscar (1869-1948): "S:t Paul", signerad Oscar Hullgren, olja på pannå, 38x31,5 cm

170674

2013-02-22