Harald Lyth litografier

Harald Lyth litografier
Harald Lyth litografier
Harald Lyth litografier
Harald Lyth litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYTH, Harald (född 1937): Kompositioner, 2 st., signerade Lyth, serigrafier, 44/51 resp. 9/45, 29,5x20 cm

170682

2013-03-15