Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Komposition, monogramsignerad och daterad BW -87, olja på duk, 100x81 cm
170686
2013-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här