Lennart Olsson oljemålning

Lennart Olsson oljemålning
Lennart Olsson oljemålning
Lennart Olsson oljemålning
Lennart Olsson oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLSSON, Johannes (född1945): "Ur pennskrinet", signerad Johannes O, olja på duk, 135x135 cm

170687

2013-02-21