Oscar Reuterswärd tusch och akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (6) "Faraoner, gudar och gudinnor", signerade Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, samtliga bladmått 31x21 cm

Ett blad med ytskada

170692

2013-02-21