Etsningar ur Lappen zeichnen ihn Leben

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ETSNINGAR (4): ur "Lappen zeichnen ihn Leben", utgivna och etsade av Gustav Hagemann, efter samiska konstnärer, samtliga signerade och daterade Gustav Hagemann samt namngivna med orginalkonstnärer, bladmått 65x45 cm vardera

170694

2013-02-20