Etsningar ur Lappen zeichnen ihn Leben
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETSNINGAR (4): ur "Lappen zeichnen ihn Leben", utgivna och etsade av Gustav Hagemann, efter samiska konstnärer, samtliga signerade och daterade Gustav Hagemann samt namngivna med orginalkonstnärer, bladmått 65x45 cm vardera
170694
2013-02-20