Zennström Renqvist Årlin

Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin
Zennström Renqvist Årlin

Klubbat för:

500 SEK

3 000 SEK

RENQVIST, Torsten ( 1924 - 2007), Hundvänner,signerad, etsning, 19 x 25 cm
ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Komposition,signerad, skrapkartong, 22,5x30,5
ÅRLIN, Richard (född 1945): Porten,signerad, 1975, kopparstick, 11/40, 24x19 cm

170719

2013-03-15