Zennström Renqvist Årlin
Klubbat för:
500 SEK
3 000 SEK
RENQVIST, Torsten ( 1924 - 2007), Hundvänner,signerad, etsning, 19 x 25 cm
ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Komposition,signerad, skrapkartong, 22,5x30,5
ÅRLIN, Richard (född 1945): Porten,signerad, 1975, kopparstick, 11/40, 24x19 cm
170719
2013-03-15