Bram Bogart litografi

Bram Bogart litografi
Bram Bogart litografi
Bram Bogart litografi
Bram Bogart litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOGART, Bram (Holland, född 1921): Abstrakt komposition, litografi30/151, signerad och daterad 1967,45x 53,5 cm

170724

2013-03-15