K G Nilsson gouache
Valmis
2013-03-15
170728
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
NILSSON, Karl-Gustav (född 1942): Komposition, gouache, signerad och daterad1983, 15x18,3 cm