Konsolhylla

Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGKONSOL, skulpterad och förgylld pastellagedekor, höjd 41 cm

Skador

170743

2013-02-20