Hallmöbel i jugend

Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend
Hallmöbel i jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALLMÖBEL, jugend, mahogny, med spegel och paraplyställ, en låda, höjd 200, 78x30 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

bruksslitage

170753

2013-02-27