Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAGBÄDD, De Sede, brunt skinn, gråmålad trästomme, längd 186, bredd 86 cm, 3 kuddar medföljer
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm
Bruksslitage, fläckad klädsel
170758
2013-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här