Dagbädd skinnklädd

Dagbädd skinnklädd
Dagbädd skinnklädd
Dagbädd skinnklädd
Dagbädd skinnklädd

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAGBÄDD, De Sede, brunt skinn, gråmålad trästomme, längd 186, bredd 86 cm, 3 kuddar medföljer
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Bruksslitage, fläckad klädsel

170758

2013-02-27