Sybaron 1800-talets andra

Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra
Sybaron 1800-talets andra

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBARON, 1800-talets andra hälft, klädsel i plysch med broderat "G" (Götrich), mahogny, höjd 85, 55x35 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Dekordel skadad

170760

2013-02-27