Karmstol engelsk stil

Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil
Karmstol engelsk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, engelsk stil, skinnklädd sits, mahogny
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Bruksslitage

170762

2013-02-27