Gjutjärnskamin Bolinder
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAMIN, gjutjärn, Bolinder, Nr 1, oktagonal form, höjd 39, diameter 39 cm, STRYKJÄRN, 7 st, gjutjärn, handtag i trä
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm
Ej komplett. Hantag med skador
170778
2013-02-27