Gjutjärnskamin Bolinder

Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder
Gjutjärnskamin Bolinder

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAMIN, gjutjärn, Bolinder, Nr 1, oktagonal form, höjd 39, diameter 39 cm, STRYKJÄRN, 7 st, gjutjärn, handtag i trä
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Ej komplett. Hantag med skador

170778

2013-02-27