CF Reuterswärd litografi

CF Reuterswärd litografi
CF Reuterswärd litografi
CF Reuterswärd litografi
CF Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad Reuterswärd, etat II 6/40, färglitografi, 58x83 cm

170780

2013-02-21