Charles Roka oljemålning
2013-02-22
170801
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROKA, Charles (1912-1999): Kvinnoporträtt, signerad Roka, olja på duk, 82x65 cm