Zoologiska skolplanscher

Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher
Zoologiska skolplanscher

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER (10). Dybdahls Zoologiske plancher, ca 1890, 10 st litografier, ca 76,5 x 61 cm.

Med vissa skador.

170825

2013-02-23