Spetsglas 1700-tal

Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPETSGLAS, 1700-tal, troligen Tyskland, omvikt fot, blåsa i foten, förgylld mynning, höjd 19 cm

Något glassjukt

170831

2013-02-21