Plafonder Orrefors

Plafonder Orrefors
Plafonder Orrefors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 38 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

170875

2013-03-02