Alexander Klingspor färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Vintergata, signerad A. Klingspor, 169/190, färglitografi, 56x62 cm

170882

2013-02-22