Vasarely litografi

Vasarely litografi
Vasarely litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): Énigmes, signerad och numrerad Vasarely 174/250, blindstämpel Éditions Denise René Paris/New York, bladstorlek 65x65 cm

170916

2013-02-22