Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VASARELY, Victor (1908-1997): Énigmes, signerad och numrerad Vasarely 174/250, blindstämpel Éditions Denise René Paris/New York, bladstorlek 65x65 cm
170916
2013-02-22