Taburett i Karl Johan björk

Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk
Taburett i Karl Johan björk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TABURETT, 1800-tal, stockholmsarbete i Karl Johan, björk, längd 53 cm

Lagning kring handtag

170948

2013-02-28