Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLEISCHMANN LOK OCH VAGNAR, H0, 1950-60-tal, ånglok med tender, ellok 2 st, personvagnar, 4 st
Funktion ej provad, smärre skador
170949
2013-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här