Fleischmann modelltåg
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FLEISCHMANN LOK OCH VAGNAR, H0, 1950-60-tal, ånglok med tender, ellok 2 st, personvagnar, 4 st
Kuntoraportti
Funktion ej provad, smärre skador
170949
Päivämäärä:
2013-02-22