Fleischmann modelltåg

Fleischmann modelltåg
Fleischmann modelltåg
Fleischmann modelltåg
Fleischmann modelltåg

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FLEISCHMANN LOK OCH VAGNAR, H0, 1950-60-tal, ånglok med tender, ellok 2 st, personvagnar, 4 st

Kuntoraportti

Funktion ej provad, smärre skador

170949

Päivämäärä:

2013-02-22