Leksaksbil Ford Thunderbird

Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird
Leksaksbil Ford Thunderbird

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CRAGSTAN YONESAWA FORD THUNDERBIRD, 1950-60-tal, rödlackerad plåt, svarta gummidäck, plåtcabriolet, batteridriven, längd 28 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, funktion ej provad

170955

2013-02-22