Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CRAGSTAN YONESAWA FORD THUNDERBIRD, 1950-60-tal, rödlackerad plåt, svarta gummidäck, plåtcabriolet, batteridriven, längd 28 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, funktion ej provad
170955
2013-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner