Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LEKSAKSBILAR, 6 st, bestående av, Enwex personbil i fabriksförpackning, Tipp & Co militär polisbil, Bandai Volkswagen, JNF Mercedes cabriolet, racerbil "Biller toy", dessa bilar 40-60-tal, samt nytillverkad Ichiko Mercedes Benz 250se i fabriksförpackning, längd 15-32 cm

Kuntoraportti

Funktioner ej testade, skador

170961

Päivämäärä:

2013-02-22