Leksaksbilar
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LEKSAKSBILAR, 6 st, bestående av, Enwex personbil i fabriksförpackning, Tipp & Co militär polisbil, Bandai Volkswagen, JNF Mercedes cabriolet, racerbil "Biller toy", dessa bilar 40-60-tal, samt nytillverkad Ichiko Mercedes Benz 250se i fabriksförpackning, längd 15-32 cm
Kuntoraportti
Funktioner ej testade, skador
170961
Päivämäärä:
2013-02-22