Byst 1900-tal

Byst 1900-tal
Byst 1900-tal
Byst 1900-tal
Byst 1900-tal
Byst 1900-tal
Byst 1900-tal
Byst 1900-tal
Byst 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYST, 1900-talets första hälf, glaserad keramik, höjd 56 cm

Krackeleringar

170992

2013-02-22