Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad

170993

2013-02-22