Bricka med metallinfattning

Bricka med metallinfattning
Bricka med metallinfattning
Bricka med metallinfattning
Bricka med metallinfattning
Bricka med metallinfattning
Bricka med metallinfattning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, med metallinfattning, 1800-talets sista hälft, Rörstrand, "Risa", signerad i metallplåten Östberg&L, diameter 42 cm

Krackeleringar

171004

2013-02-22