Figurer

Figurer
Figurer
Figurer
Figurer
Figurer
Figurer
Figurer
Figurer
Figurer
Figurer

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

FIGURER, 21 st, i form av indianer och cowboys, några märkta Elastolin och Leyla, 1950-tal

Smärre slitage

171009

2013-02-22