Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEGELBÅTSMODELL, 1900-talets första del, gaffelriggad blockmodell, bemålad i svart och rött, l.ö.a. 108 cm

Obetydliga skador

171010

2013-03-23