Stentryck Kina

Stentryck Kina
Stentryck Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STENTRYCK, Kina, 42x50 cm
PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn

Veck, ytskador

171013

2013-02-23