Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STENTRYCK, Kina, 42x50 cm
PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn
Veck, ytskador
171013
2013-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här