Bordsur i nyrenässans

Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans
Bordsur i nyrenässans

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, förgylld zink, nyrenässans, 1800-talets sista hälft, höjd 40 cm, nyckel finns

Skador

171029

2013-02-22