Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, förgylld zink, nyrenässans, 1800-talets sista hälft, höjd 40 cm, nyckel finns
Skador
171029
2013-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här