Urnor

Urnor
Urnor
Urnor
Urnor
Urnor
Urnor
Urnor
Urnor
Urnor
Urnor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNOR, 1 par, porslin, målad dekor med kustmotiv, höjd 31 cm vardera

Sprickor, skador, nagg

171036

2013-02-23