Modell av Vasaskeppet

Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet
Modell av Vasaskeppet

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets senare del, Regalskeppet "Vasa", fernissad, l.ö.a. 90 cm, i pleximonter

Obetydliga skador, montern saknar en list

171045

2013-03-23